MÉDIA

Dušan Drbohlav se zúčastnil diskuze Českého rozhlasu na téma integrace ukrajinských uprchlíků

O integraci ukrajinských uprchlíků diskutovali ve speciálu Českého rozhlasu Dvojka s názvem "Jak to vidí..." Yana Leontiyeva, Dušan Drbohlav a Štěpán Kment. Pořád byl odvysílaný 31. března 2022, vy si ho můžete pustit ZDE.

Dušan Drbohlav hostem pořadu Horizont ČT24

Dušan Drbohlav se opět vyjadřoval k přijímání uprchlíků z Ukrajiny, mimo jiné diskutoval návrhy na přerozdělování uprchlíků mezi státy Evropské unie. Záznam najdete ZDE, Dušan Drbohlav mluví od 16:20.

Dušan Drbohlav ve Studiu 6 o uprchlících přicházejících z Ukrajiny

Dne 11. března 2022 byl Dušan Drbohlav hostem Studia 6, kde hovořil o aktuální uprchlické vlně z Ukrajiny. Záznam najdete ZDE, Dušan Drbohlav mluví od 1:20 do 1:30.

Dušan Drbohlav hostem pořadu Horizont ČT24

Dne 1. prosince 2021 byl Dušan Drbohlav hostem pořadu Horizont ČT24, kde hovořil o pašování lidí v návaznosti na situaci lidí překračujících kanál La Manche z Francie do Spojeného království. Na video se můžete podívat ZDE (od 20:40).

Dušan Drbohlav hostem pořadu Studio ČT24

Dne 18. června 2021 byl hostem pořadu Studio ČT24 vedoucí našeho týmu, prof. Dušan Drbohlav. V pořadu diskutoval rostoucí počet uprchlíků, příčiny uprchlictví (a nárůst významu přírodních faktorů) a počty uprchlíků přicházejících do Evropy. Pořad si můžete pustit ZDE...

Dušan Drbohlav hostem pořadu Horizont

Dušan Drbohlav byl hostem Jakuba Szántó v pořadu Horizont. Tématem byla aktuální situace v Sýrii a její vliv na migraci do Turecka a Evropy. Pořad je ke shlédnutí ZDE (od 15. minuty).  

Dušan Drbohlav hostem pořadu Horizont

Dušan Drbohlav byl hostem Jakuba Szántó v pořadu Horizont. Tématem byla aktuální situace v Sýrii a její vliv na migraci do Turecka a Evropy. Pořad je ke shlédnutí na stránkách České televize (od 15. minuty).